כלי העבודה שלנו

הכירו את כלי העבודה של המייקרים!

על השולחן – מדפסת תלת מימד, מכונת חיתוך בלייזר, מכונת חיתוך וחריטה סי.אנ.סי, מכונת תפירה, דבק נגרים ומלא מלא אלקטרוניקה וחומרי גלם.

על הכוונת – מוצר חדש, שלכם.

ועל הבמה – אתם!

לא יודעים מה איתכם, קצות האצבעות שלנו כבר התחילו לזמזם.

בואו נראה מה יש לנו כאן:

מדפסת תלת מימד

תכלס, אחת הסיבות שהמייקרים הפכו לבאזז שהם. מאז שהמדפסות התלת מימדיות נכנסו בסערה לחיינו, שמא נדייק, לחדרנו, החיים הם לונה פארק של אפשרויות.

המדפסות התלת ממדיות התכווצו בממדיהן, והותאמו לשימוש פרטי. אנחנו עושים בהן שימוש להדפסה של רכיבים בפרויקטים טכנולוגיים, ולא יכולים לחכות לראות מה תצליחו להוציא מהן.

מכונת חיתוך בלייזר

אין יותר מגניב מזה. מכונת חיתוך בלייזר הופכת כל שרבוט למשהו שאפשר להחזיק בידיים, ואז לבנות. משרטטים צורה בתוכנה, שולחים למכונת החיתוך, ומקבלים תבנית של מוצר, אותו ניתן לייצר במגוון רחב של חומרי גלם.

ארדואינו (ARDUINO)

מיקרו-בקר (או במילים פשוטות: כרטיס פיתוח) קטן וחכם, שמכיל בתוכו את כל רכיבי המחשב. השוס: הכרטיס מגיע עם קוד פתוח, כך שאפשר ליישם עליו כל סוג של חלום אלקטרוני. בקיצור, תנסו – ותבינו.

חיתוך וחריטה CNC

מכונה לעיבוד שבבי, נשלטת על ידי מחשב ומייצרת בדיוק נחרץ מוצרי עץ, מתכת ופלסטיק.
מה למשל? רהיטים, אותיות, שלטים ועוד.

מכונת תפירה

מוזר, נכון? אבל לא תאמינו איך השועלה הותיקה הזו משתלבת, ואף מנצחת על כל הקרקס המתקדם והחדשני המתואר למעלה.

המכונה הזו, כמה פשוטה שהיא נראית, היא הפיניש של הפרויקט, ואי אפשר כמעט להסתדר בלעדיה. מתפירה של בדים, מוצרי נייר עדינים ואפילו לוחות עץ דקיקים, אין דבר שהיא לא יכולה לעשות.

"מאנקי מייקרס הגיעו אלינו לJLM SPARK - מרכז החדשנות של עיריית ירושלים, להעברת סדנת מייק להורים וילדים שבה בנינו מנורות לסוכה מעץ בחיתוך לייזר. הסדנה הייתה מקסימה ומקצועית ביותר! כללה הסבר תאורטי מעניין וזמן יצירה משותף. הילדים וגם ההורים מאוד נהנו. ההדרכה בסדנה הייתה מעולה, התקשורת מול מאנקי מייקרס הייתה נעימה ונוחה לאורך כל הדרך, הם זמינים מאוד וענו על כל הצרכים שלנו. מומלצים מאוד!!!"
טומי, מרכז החדשות של עריית ירושלים
"הם מדמיינים, מעצבים ויוצרים את הפרויקט. מעולם לא הצלחתי להעביר מסר חינוכי טוב יותר לתלמידים"
מנהלת בי"ס
"בכנות? זו אחת הסדנאות היותר מגניבות שהיו לנו בחברה"
נ', משרד רוה"מ
"יופי של סדנא, למדנו על מעגל חשמלי, ראינו את הלייזר ומדפסת תלת מימד בפעולה לירון היה סופר סבלני ומקצועי עם הילדים וכולנו מאוד נהנינו, מומלץ!"
ורד
"הגענו למייקר-וואן, ולא רצינו ללכת!"
מיכל, הגיעה עם המשפחה המורחבת
שקופית קודמת
שקופית הבאה
מתלבטים? תנו לנו לעזור