כלי העבודה שלנו

הכירו את כלי העבודה של המייקרים!

על השולחן – מדפסת תלת מימד, מכונת חיתוך בלייזר, מכונת חיתוך וחריטה סי.אנ.סי, מכונת תפירה, דבק נגרים ומלא מלא אלקטרוניקה וחומרי גלם.

על הכוונת – מוצר חדש, שלכם.

ועל הבמה – אתם!

לא יודעים מה איתכם, קצות האצבעות שלנו כבר התחילו לזמזם.

בואו נראה מה יש לנו כאן:

מדפסת תלת מימד

תכלס, אחת הסיבות שהמייקרים הפכו לבאזז שהם. מאז שהמדפסות התלת מימדיות נכנסו בסערה לחיינו, שמא נדייק, לחדרנו, החיים הם לונה פארק של אפשרויות.

המדפסות התלת ממדיות התכווצו בממדיהן, והותאמו לשימוש פרטי. אנחנו עושים בהן שימוש להדפסה של רכיבים בפרויקטים טכנולוגיים, ולא יכולים לחכות לראות מה תצליחו להוציא מהן.

engineer-controlling-plasma-laser

מכונת חיתוך בלייזר

אין יותר מגניב מזה. מכונת חיתוך בלייזר הופכת כל שרבוט למשהו שאפשר להחזיק בידיים, ואז לבנות. משרטטים צורה בתוכנה, שולחים למכונת החיתוך, ומקבלים תבנית של מוצר, אותו ניתן לייצר במגוון רחב של חומרי גלם.

1428

ארדואינו (ARDUINO)

מיקרו-בקר (או במילים פשוטות: כרטיס פיתוח) קטן וחכם, שמכיל בתוכו את כל רכיבי המחשב. השוס: הכרטיס מגיע עם קוד פתוח, כך שאפשר ליישם עליו כל סוג של חלום אלקטרוני. בקיצור, תנסו – ותבינו.

Arduino2

חיתוך וחריטה CNC

מכונה לעיבוד שבבי, נשלטת על ידי מחשב ומייצרת בדיוק נחרץ מוצרי עץ, מתכת ופלסטיק.
מה למשל? רהיטים, אותיות, שלטים ועוד.

CNC

מכונת תפירה

מוזר, נכון? אבל לא תאמינו איך השועלה הותיקה הזו משתלבת, ואף מנצחת על כל הקרקס המתקדם והחדשני המתואר למעלה.

המכונה הזו, כמה פשוטה שהיא נראית, היא הפיניש של הפרויקט, ואי אפשר כמעט להסתדר בלעדיה. מתפירה של בדים, מוצרי נייר עדינים ואפילו לוחות עץ דקיקים, אין דבר שהיא לא יכולה לעשות.

SewingMachine
"מאנקי מייקרס הגיעו אלינו לJLM SPARK - מרכז החדשנות של עיריית ירושלים, להעברת סדנת מייק להורים וילדים שבה בנינו מנורות לסוכה מעץ בחיתוך לייזר. הסדנה הייתה מקסימה ומקצועית ביותר! כללה הסבר תאורטי מעניין וזמן יצירה משותף. הילדים וגם ההורים מאוד נהנו. ההדרכה בסדנה הייתה מעולה, התקשורת מול מאנקי מייקרס הייתה נעימה ונוחה לאורך כל הדרך, הם זמינים מאוד וענו על כל הצרכים שלנו. מומלצים מאוד!!!"
תם, מרכז החדשנות של עיריית ירושלים
"בכנות? זו אחת הסדנאות היותר מגניבות שהיו לנו בחברה"
נ', משרד רוה"מ
"יופי של סדנא, למדנו על מעגל חשמלי, ראינו את הלייזר ומדפסת תלת מימד בפעולה לירון היה סופר סבלני ומקצועי עם הילדים וכולנו מאוד נהנינו, מומלץ!"
ורד
"הגענו למייקר-וואן, ולא רצינו ללכת!"
מיכל, הגיעה עם המשפחה המורחבת
"הילדים מגלים סקרנות, עניין ושביעות רצון גבוהה מהפעילויות המתקיימות בשיעורים אלו. בתקווה להמשך שיתוף פעולה גם בשנה הבאה"
אושרת אליה, מנהלת בית הספר "פיכמן"
"התוכן המועבר מגוון, מעניין ומשיג את מטרותיו – פיתוח חשיבה יצירתית, פתרון בעיות, חיזוק תחושת המסוגלות והביטחון העצמי. החוויה מייצרת אצל הילדים העצמה והם מחכים בקוצר רוח למפגשים אלו"
גלי שלומוביץ, מנהלת בית חינוך יצחק נבון ראש העין
"כל תלמיד זוכה להתייחסות אישית ומותאמת להיכרות איתו. הילדים יוצאים מהמפגשים עם עולם חדש ופחות מוכר ומדווחים על הנאה רבה"
הילה בן פורת, מנהלת מחלקת חינוך - מועצה מקומית אליכין
"מאנקי מייקרס הגיעו עם ה- MakerVan שלהם, הערך החינוכי לילדים ולהורים שהשתתפו בפעילות היה רב ושביעות הרצון הייתה גבוהה מאוד"
טלי ארנולף וולגמוט, לשעבר מנהלת מיזם 'המרחב החינוכי השלם' בבית ספר יסודי 'קדם', במ.א. עמק חפר
"רון ולירון דאגו לתיאומים וליצירת כל התנאים להצלחה מירבית בעזרת תכנון מראש והענקת חוויה ייחודית לכל תלמיד ולכל קבוצה. הם סייעו למאות ילדים הלומדים בעמותה לקבל חוויה משמעותית ועם קונטקסט לחומר הלימודי כפי שהגדרנו אותו"
מיכל איבגי, יזמת ומנהלת עמותת בבא-דע
"יש לי הזכות להיות עדה ממקור ראשון להשפעה החיובית של גישות החינוך החדשניות של מאנקי מייקרס"
שירלי חביב, מנהלת בית החינוך יהל"ם רמת גן
"המשובים ודרכי הערכה לאורך שנת הלימודים, הן של תלמידי בית הספר והן של צוות ההוראה היו מוצלחים ולשביעות רצון במידה רבה מאוד"
שלמה אטיאס, מנהל בית הספר רמב"ם אליכין
" אירחתי שישה קטועי גפיים לצורך התאמת פרוטזה, וימים ספורים לפני המפגש המיועד, המכונה שלי הפסיקה לעבוד. קולגות המליצו על רון ולירון שעבדו איתנו בעבר, ובחרתי לעשות להם טלפון, תוך כדי שהסברתי את המצב אליו נקלענו. רון ולירון הבינו את הצרכים והגיעו במהירות עם הוואן, לפני הזמן הנקוב ועזרו לנו מבוקר ועד ערב לייצר את המוצרים שלנו"
עדי טולדאנו, מנהלת קהילות TOM ישראל
"מאנקי מייקרס תכננו, עיצבו וביצעו עבורנו עד כה, ארבעה מרחבי מייקרים. העבודה של מאנקי מייקרס הייתה מאוד מקצועית, משלב הייעוץ ועד לשלב היישום, תוך התמקדות בצרכי המשתמשים ומיצוי תקציבים מול צרכים. המרחבים סופקו בלוחות הזמנים המוסכמים ולשביעות רצונם הגבוהה של הלקוחות שלנו"
רועי גולדנברג, מנהל מיזם TOM
שקופית קודמת
שקופית הבאה
מתלבטים? תנו לנו לעזור