Maker2Maker

הדרך שלכם לתרבות ארגונית פורצת דרך

רוצים לצלול דוך לעולמות המייקרים? לעבור תהליך טרנספורמטיבי גם על המוצר, אבל לא פחות – על עצמכם? ההכשרה הזו היא בשבילכם.

תכנית ההכשרה Maker2Maker מיועדת לארגונים רציניים. כאלה שרוצים לבנות תשתית פנים ארגונית שמנביטה רעיונות מהשטח, לועסת אותם היטב והופכת אותם למוצרים הבאים.

על הדרך, תיכנסו לקהילה האמיתית של המייקרים, תצללו לעומק הצ'יפ, תפתחו את הראש ותלמדו כל מה שצריך לדעת, כדי להביא מוצר חדש לעולם. יש כאן תיאוריה, נכון, אבל בעיקר עבודה מעשית: הרבה שרטוט, לייזר, תלת מימד ותכנות – דיבאגינג וכשלונות מפוארים והכרחיים בדרך. הנה אנחנו באים.

מה מחכה לכם כאן?

מכינים את השטח

שלבי ההיכרות והאוריינטציה נבנו במטרה אחת -ליישר קו.
מכאן תוכלו לצאת לדרך עצמאית, אבל קודם כל נכיר את מרחב העבודה, שולחן היצירה, מעט על הכלים ובעיקר – למה אנחנו כאן ומה יוצא לנו מזה.

נכריז על האתגר והתחרות, נקבל הדרכה על הכלים ודי מיידית, נצא לדרך.

Make a go of something

ימים ארוכים, עמוסים וסופר מרתקים לפניכם.
תרגול מעשי, הדפסות וחיתוכים, היכרות עם הארדואינו והרבה הרבה שקט וריכוז.
גיצים, שבבים ותועפות עשן הולכים לעוף כאן, יחד עם רעיונות משוגעים ומלא כיף.

אנד דה ווינר איז...

היה מושלם, ברור, אבל המטרה האמיתית – היא הגביע!
זהו, תחרות המייקרים של הכשרת Maker2Maker מגיעה לסיומה. אחרי המצגות המושקעות והצגת המוצר, נכריז על הזוכים. ומי שלא? יוכל להתנחם בארוחת צהריים חגיגית ומיוחדת וכמובן, לדעת שזו היתה רק ההתחלה, למסע מייקרי אישי ומרגש.

Asset-11
"מאנקי מייקרס הגיעו אלינו לJLM SPARK - מרכז החדשנות של עיריית ירושלים, להעברת סדנת מייק להורים וילדים שבה בנינו מנורות לסוכה מעץ בחיתוך לייזר. הסדנה הייתה מקסימה ומקצועית ביותר! כללה הסבר תאורטי מעניין וזמן יצירה משותף. הילדים וגם ההורים מאוד נהנו. ההדרכה בסדנה הייתה מעולה, התקשורת מול מאנקי מייקרס הייתה נעימה ונוחה לאורך כל הדרך, הם זמינים מאוד וענו על כל הצרכים שלנו. מומלצים מאוד!!!"
תם, מרכז החדשנות של עיריית ירושלים
"בכנות? זו אחת הסדנאות היותר מגניבות שהיו לנו בחברה"
נ', משרד רוה"מ
"יופי של סדנא, למדנו על מעגל חשמלי, ראינו את הלייזר ומדפסת תלת מימד בפעולה לירון היה סופר סבלני ומקצועי עם הילדים וכולנו מאוד נהנינו, מומלץ!"
ורד
"הגענו למייקר-וואן, ולא רצינו ללכת!"
מיכל, הגיעה עם המשפחה המורחבת
"הילדים מגלים סקרנות, עניין ושביעות רצון גבוהה מהפעילויות המתקיימות בשיעורים אלו. בתקווה להמשך שיתוף פעולה גם בשנה הבאה"
אושרת אליה, מנהלת בית הספר "פיכמן"
"התוכן המועבר מגוון, מעניין ומשיג את מטרותיו – פיתוח חשיבה יצירתית, פתרון בעיות, חיזוק תחושת המסוגלות והביטחון העצמי. החוויה מייצרת אצל הילדים העצמה והם מחכים בקוצר רוח למפגשים אלו"
גלי שלומוביץ, מנהלת בית חינוך יצחק נבון ראש העין
"כל תלמיד זוכה להתייחסות אישית ומותאמת להיכרות איתו. הילדים יוצאים מהמפגשים עם עולם חדש ופחות מוכר ומדווחים על הנאה רבה"
הילה בן פורת, מנהלת מחלקת חינוך - מועצה מקומית אליכין
"מאנקי מייקרס הגיעו עם ה- MakerVan שלהם, הערך החינוכי לילדים ולהורים שהשתתפו בפעילות היה רב ושביעות הרצון הייתה גבוהה מאוד"
טלי ארנולף וולגמוט, לשעבר מנהלת מיזם 'המרחב החינוכי השלם' בבית ספר יסודי 'קדם', במ.א. עמק חפר
"רון ולירון דאגו לתיאומים וליצירת כל התנאים להצלחה מירבית בעזרת תכנון מראש והענקת חוויה ייחודית לכל תלמיד ולכל קבוצה. הם סייעו למאות ילדים הלומדים בעמותה לקבל חוויה משמעותית ועם קונטקסט לחומר הלימודי כפי שהגדרנו אותו"
מיכל איבגי, יזמת ומנהלת עמותת בבא-דע
"יש לי הזכות להיות עדה ממקור ראשון להשפעה החיובית של גישות החינוך החדשניות של מאנקי מייקרס"
שירלי חביב, מנהלת בית החינוך יהל"ם רמת גן
"המשובים ודרכי הערכה לאורך שנת הלימודים, הן של תלמידי בית הספר והן של צוות ההוראה היו מוצלחים ולשביעות רצון במידה רבה מאוד"
שלמה אטיאס, מנהל בית הספר רמב"ם אליכין
" אירחתי שישה קטועי גפיים לצורך התאמת פרוטזה, וימים ספורים לפני המפגש המיועד, המכונה שלי הפסיקה לעבוד. קולגות המליצו על רון ולירון שעבדו איתנו בעבר, ובחרתי לעשות להם טלפון, תוך כדי שהסברתי את המצב אליו נקלענו. רון ולירון הבינו את הצרכים והגיעו במהירות עם הוואן, לפני הזמן הנקוב ועזרו לנו מבוקר ועד ערב לייצר את המוצרים שלנו"
עדי טולדאנו, מנהלת קהילות TOM ישראל
"מאנקי מייקרס תכננו, עיצבו וביצעו עבורנו עד כה, ארבעה מרחבי מייקרים. העבודה של מאנקי מייקרס הייתה מאוד מקצועית, משלב הייעוץ ועד לשלב היישום, תוך התמקדות בצרכי המשתמשים ומיצוי תקציבים מול צרכים. המרחבים סופקו בלוחות הזמנים המוסכמים ולשביעות רצונם הגבוהה של הלקוחות שלנו"
רועי גולדנברג, מנהל מיזם TOM
שקופית קודמת
שקופית הבאה

שאלות?

מתלבטים? תנו לנו לעזור