בניית מרחבי מייקרים

מנהלי ארגונים וצוותי חינוך - רוצים לבנות מרחב מייקרים משלכם?

אתם רואים כיתה. אנחנו רואים פוטנציאל.

ולתפיסתנו – כל מבנה צריך מרחב מייקרים.

אם יש לכם חלל בלתי מנוצל, וכבר הבנתם עד כמה תנועת המייקרים יכולה לעשות טוב בארגון או בבית הספר שלכם, למה שלא תלכו את הצעד הבא?

אנחנו מתכננים ובונים מרחבי מייקרים מאפס, או מתאימים את הנדל"ן לצרכים שנגדיר. לא משנה מה רמת התקציב שלכם, אנחנו נלווה אתכם צעד אחר צעד, מבניית עמדת עבודה בסיסית ועד שתפתחו תיאבון, ליצירת מרחב מייקרים מלא.

מרחב המייקרים יכלול עמדות עבודה, יישום של כלי ייצור שונים, תכנון נכון של מרחב פונקציונלי (שיודע לספר את סיפור הארגון) והטמעה של תשתיות.

אפשר את זה מפורט?

אנחנו בונים מרחבי מייקרים בכל רחבי הארץ. לאורך השנים התקנו בהוד השרון ובלקיה, בקונסוליה האמריקאית בירושלים ואפילו מרחב שבנינו ברימוט קונטרול ברמאללה.

הכל אפשרי. רק צריך לפתוח את הראש – ולרצות.

"מאנקי מייקרס הגיעו אלינו לJLM SPARK - מרכז החדשנות של עיריית ירושלים, להעברת סדנת מייק להורים וילדים שבה בנינו מנורות לסוכה מעץ בחיתוך לייזר. הסדנה הייתה מקסימה ומקצועית ביותר! כללה הסבר תאורטי מעניין וזמן יצירה משותף. הילדים וגם ההורים מאוד נהנו. ההדרכה בסדנה הייתה מעולה, התקשורת מול מאנקי מייקרס הייתה נעימה ונוחה לאורך כל הדרך, הם זמינים מאוד וענו על כל הצרכים שלנו. מומלצים מאוד!!!"
טומי, מרכז החדשות של עריית ירושלים
"הם מדמיינים, מעצבים ויוצרים את הפרויקט. מעולם לא הצלחתי להעביר מסר חינוכי טוב יותר לתלמידים"
מנהלת בי"ס
"בכנות? זו אחת הסדנאות היותר מגניבות שהיו לנו בחברה"
נ', משרד רוה"מ
"יופי של סדנא, למדנו על מעגל חשמלי, ראינו את הלייזר ומדפסת תלת מימד בפעולה לירון היה סופר סבלני ומקצועי עם הילדים וכולנו מאוד נהנינו, מומלץ!"
ורד
"הגענו למייקר-וואן, ולא רצינו ללכת!"
מיכל, הגיעה עם המשפחה המורחבת
שקופית קודמת
שקופית הבאה
מתלבטים? תנו לנו לעזור