TailorMake

סדנאות מייקרים
סקרנים לגבי תנועת המייקרים? רוצים להתאים את המוצר והתהליך לארגון שלכם? הסדנה הזו היא בשבילכם.

לא משנה במה הארגון שלכם עוסק – קיימות או פיננסים, ביוטי או עולם הפארמה – סדנת המייקרים TailorMake תיקח אתכם למסע מרתק, בין עולמות החדשות ו-Design Thinking, מלאכות מסורתיות וייצור הכי מתקדם שיש.

מה מחכה לכם כאן?

מגדירים את המטרה

סדנאות המייקרים שלנו הן קודם כל פאן, ועל זה אנחנו מתעקשים.
יחד עם זאת, אנחנו מאד מאמינים ביכולות של המייקרים לרענן את העשייה הארגונית, להזרים אנרגיה חדשה ולהביא לאור רעיונות, שיכולים להפוך לתוצאות בשטח.
בשלב הראשון נבין את הארגון, הערכים והמטרות, החסמים וההזדמנויות – וניתן עליהם מענה מייקרי מדויק.

בוחרים את החבילה המתאימה ביותר

אנחנו גמישים.
זה אומר שאנחנו יכולים להגיע ל-3 שעות, 3 ימים או 3 שבועות – תלוי בכם.
כך או כך, נגיע אליכם עם כל הגשעפט – תכנית סדורה ומותאמת לארגון, כלי עבודה לעילא ולעילא, ובל נשכח את הגביעים!
אתם גם כמובן מוזמנים להגיע אלינו, למתחם המייקרים המדהים שלנו בתנובות, ואם תרצו, נוכל לארגן גם מרחב מגניב ומקצועי בכל נקודה על הדרך (יער או גן לאומי, נגיד, זו הבחירה החביבה עלינו. הלא יש לנו את ה-MakerVan).

היה מושלם. לאן לוקחים מכאן?

סדנת ה-TailrMake שלנו לא תהיה שלמה, אם לא נוודא שכל מה שלמדתם, מוטמע בעולם האמיתי.
לא ניתן ללכת לפני שנסכם את התהליך, נבין מה היה כאן בשבילכם וכיצד תוכלו להמשיך לבנות את הפרק הבא, בסיפור הארגוני שלכם.

Asset-11
"מאנקי מייקרס הגיעו אלינו לJLM SPARK - מרכז החדשנות של עיריית ירושלים, להעברת סדנת מייק להורים וילדים שבה בנינו מנורות לסוכה מעץ בחיתוך לייזר. הסדנה הייתה מקסימה ומקצועית ביותר! כללה הסבר תאורטי מעניין וזמן יצירה משותף. הילדים וגם ההורים מאוד נהנו. ההדרכה בסדנה הייתה מעולה, התקשורת מול מאנקי מייקרס הייתה נעימה ונוחה לאורך כל הדרך, הם זמינים מאוד וענו על כל הצרכים שלנו. מומלצים מאוד!!!"
תם, מרכז החדשנות של עיריית ירושלים
"בכנות? זו אחת הסדנאות היותר מגניבות שהיו לנו בחברה"
נ', משרד רוה"מ
"יופי של סדנא, למדנו על מעגל חשמלי, ראינו את הלייזר ומדפסת תלת מימד בפעולה לירון היה סופר סבלני ומקצועי עם הילדים וכולנו מאוד נהנינו, מומלץ!"
ורד
"הגענו למייקר-וואן, ולא רצינו ללכת!"
מיכל, הגיעה עם המשפחה המורחבת
"הילדים מגלים סקרנות, עניין ושביעות רצון גבוהה מהפעילויות המתקיימות בשיעורים אלו. בתקווה להמשך שיתוף פעולה גם בשנה הבאה"
אושרת אליה, מנהלת בית הספר "פיכמן"
"התוכן המועבר מגוון, מעניין ומשיג את מטרותיו – פיתוח חשיבה יצירתית, פתרון בעיות, חיזוק תחושת המסוגלות והביטחון העצמי. החוויה מייצרת אצל הילדים העצמה והם מחכים בקוצר רוח למפגשים אלו"
גלי שלומוביץ, מנהלת בית חינוך יצחק נבון ראש העין
"כל תלמיד זוכה להתייחסות אישית ומותאמת להיכרות איתו. הילדים יוצאים מהמפגשים עם עולם חדש ופחות מוכר ומדווחים על הנאה רבה"
הילה בן פורת, מנהלת מחלקת חינוך - מועצה מקומית אליכין
"מאנקי מייקרס הגיעו עם ה- MakerVan שלהם, הערך החינוכי לילדים ולהורים שהשתתפו בפעילות היה רב ושביעות הרצון הייתה גבוהה מאוד"
טלי ארנולף וולגמוט, לשעבר מנהלת מיזם 'המרחב החינוכי השלם' בבית ספר יסודי 'קדם', במ.א. עמק חפר
"רון ולירון דאגו לתיאומים וליצירת כל התנאים להצלחה מירבית בעזרת תכנון מראש והענקת חוויה ייחודית לכל תלמיד ולכל קבוצה. הם סייעו למאות ילדים הלומדים בעמותה לקבל חוויה משמעותית ועם קונטקסט לחומר הלימודי כפי שהגדרנו אותו"
מיכל איבגי, יזמת ומנהלת עמותת בבא-דע
"יש לי הזכות להיות עדה ממקור ראשון להשפעה החיובית של גישות החינוך החדשניות של מאנקי מייקרס"
שירלי חביב, מנהלת בית החינוך יהל"ם רמת גן
"המשובים ודרכי הערכה לאורך שנת הלימודים, הן של תלמידי בית הספר והן של צוות ההוראה היו מוצלחים ולשביעות רצון במידה רבה מאוד"
שלמה אטיאס, מנהל בית הספר רמב"ם אליכין
" אירחתי שישה קטועי גפיים לצורך התאמת פרוטזה, וימים ספורים לפני המפגש המיועד, המכונה שלי הפסיקה לעבוד. קולגות המליצו על רון ולירון שעבדו איתנו בעבר, ובחרתי לעשות להם טלפון, תוך כדי שהסברתי את המצב אליו נקלענו. רון ולירון הבינו את הצרכים והגיעו במהירות עם הוואן, לפני הזמן הנקוב ועזרו לנו מבוקר ועד ערב לייצר את המוצרים שלנו"
עדי טולדאנו, מנהלת קהילות TOM ישראל
"מאנקי מייקרס תכננו, עיצבו וביצעו עבורנו עד כה, ארבעה מרחבי מייקרים. העבודה של מאנקי מייקרס הייתה מאוד מקצועית, משלב הייעוץ ועד לשלב היישום, תוך התמקדות בצרכי המשתמשים ומיצוי תקציבים מול צרכים. המרחבים סופקו בלוחות הזמנים המוסכמים ולשביעות רצונם הגבוהה של הלקוחות שלנו"
רועי גולדנברג, מנהל מיזם TOM
שקופית קודמת
שקופית הבאה
שאלות?
מתלבטים? תנו לנו לעזור