סדנאות ואירועי שיא

איך מסבירים לילדים מהו חוק שימור אנרגיה?

למה סדנאות צילום בסטופ מושן משלימות את תוכן הלימודים בכיתה?

ומה הסיבה שלנגן על פטרוזיליה – עוזר בעצם ללמוד על חשמל?

אין לנו דרך יפה להגיד את זה – אם לא נהיה טובים יותר, יצירתיים יותר וגמישים יותר – אין לנו סיכוי.
התלמידים שלנו לא מחכים ל'עתיד' כדי להנהיג. הם עושים את זה בזה הרגע. ולנו עדיין יש מקום חשוב מאד בחיים שלהם.

הסדנאות שלנו לא רק כיפיות, מעשירות ומלמדות – אלא יוצרות זיכרונות שלוקחים הלאה לאורך שנים; ולא נגזים אם נגיד, שיש בהן את המרכיב הסודי לבניית 'אני עצמי' סקרן, כזה שבונה את ההמשך.

מה מחכה לכם כאן?

מגדירים את המטרה

סדנאות המייקרים ואירועי השיא שלנו, הן החלק הכי כיפי ביום. יש בהן את כל המרכיבים של המייקרים – Design Thinking, התמודדות עם כישלונות, עבודת צוות וחתירה ליעד.
הן יכולות 'להתחבר' לחומר הלימוד בכיתה, ולפשט אותו. הן יכולות לעסוק בעולם תוכן חדש לגמרי, ולהמחיש אותו. כך או כך, דבר ראשון – מגדירים מטרה.

בוחרים את החבילה המתאימה ביותר

אצלנו ב Monkey Makers יש לנו מגוון סדנאות עבורכם. למשל סדנת אנרגיה (דרך בניית מסלולים מעץ לומדים על חיכוך, סוגי אנרגיה וחוק שימור אנרגיה) או סדנאות יצירה באמצעות חיתוך בלייזר, או סדנאות לבניית מעגלים חשמליים שיוצרים כרטיס ברכה מהמם ועוד ועוד.

היה מושלם. לאן לוקחים מכאן?

סדנאות המייקרים שלנו בחינוך הן רק השלב הראשון בדרך הארוכה, של לימוד חוויתי, כיפי ויעיל.

כמעט שאין חומר לימוד שהסדנאות שלנו לא יכולות למנף, ואנחנו ממליצים לשלב אותן לאורך כל השנה.

"מאנקי מייקרס הגיעו אלינו לJLM SPARK - מרכז החדשנות של עיריית ירושלים, להעברת סדנת מייק להורים וילדים שבה בנינו מנורות לסוכה מעץ בחיתוך לייזר. הסדנה הייתה מקסימה ומקצועית ביותר! כללה הסבר תאורטי מעניין וזמן יצירה משותף. הילדים וגם ההורים מאוד נהנו. ההדרכה בסדנה הייתה מעולה, התקשורת מול מאנקי מייקרס הייתה נעימה ונוחה לאורך כל הדרך, הם זמינים מאוד וענו על כל הצרכים שלנו. מומלצים מאוד!!!"
תם, מרכז החדשנות של עיריית ירושלים
"בכנות? זו אחת הסדנאות היותר מגניבות שהיו לנו בחברה"
נ', משרד רוה"מ
"יופי של סדנא, למדנו על מעגל חשמלי, ראינו את הלייזר ומדפסת תלת מימד בפעולה לירון היה סופר סבלני ומקצועי עם הילדים וכולנו מאוד נהנינו, מומלץ!"
ורד
"הגענו למייקר-וואן, ולא רצינו ללכת!"
מיכל, הגיעה עם המשפחה המורחבת
"הילדים מגלים סקרנות, עניין ושביעות רצון גבוהה מהפעילויות המתקיימות בשיעורים אלו. בתקווה להמשך שיתוף פעולה גם בשנה הבאה"
אושרת אליה, מנהלת בית הספר "פיכמן"
"התוכן המועבר מגוון, מעניין ומשיג את מטרותיו – פיתוח חשיבה יצירתית, פתרון בעיות, חיזוק תחושת המסוגלות והביטחון העצמי. החוויה מייצרת אצל הילדים העצמה והם מחכים בקוצר רוח למפגשים אלו"
גלי שלומוביץ, מנהלת בית חינוך יצחק נבון ראש העין
"כל תלמיד זוכה להתייחסות אישית ומותאמת להיכרות איתו. הילדים יוצאים מהמפגשים עם עולם חדש ופחות מוכר ומדווחים על הנאה רבה"
הילה בן פורת, מנהלת מחלקת חינוך - מועצה מקומית אליכין
"מאנקי מייקרס הגיעו עם ה- MakerVan שלהם, הערך החינוכי לילדים ולהורים שהשתתפו בפעילות היה רב ושביעות הרצון הייתה גבוהה מאוד"
טלי ארנולף וולגמוט, לשעבר מנהלת מיזם 'המרחב החינוכי השלם' בבית ספר יסודי 'קדם', במ.א. עמק חפר
"רון ולירון דאגו לתיאומים וליצירת כל התנאים להצלחה מירבית בעזרת תכנון מראש והענקת חוויה ייחודית לכל תלמיד ולכל קבוצה. הם סייעו למאות ילדים הלומדים בעמותה לקבל חוויה משמעותית ועם קונטקסט לחומר הלימודי כפי שהגדרנו אותו"
מיכל איבגי, יזמת ומנהלת עמותת בבא-דע
"יש לי הזכות להיות עדה ממקור ראשון להשפעה החיובית של גישות החינוך החדשניות של מאנקי מייקרס"
שירלי חביב, מנהלת בית החינוך יהל"ם רמת גן
"המשובים ודרכי הערכה לאורך שנת הלימודים, הן של תלמידי בית הספר והן של צוות ההוראה היו מוצלחים ולשביעות רצון במידה רבה מאוד"
שלמה אטיאס, מנהל בית הספר רמב"ם אליכין
" אירחתי שישה קטועי גפיים לצורך התאמת פרוטזה, וימים ספורים לפני המפגש המיועד, המכונה שלי הפסיקה לעבוד. קולגות המליצו על רון ולירון שעבדו איתנו בעבר, ובחרתי לעשות להם טלפון, תוך כדי שהסברתי את המצב אליו נקלענו. רון ולירון הבינו את הצרכים והגיעו במהירות עם הוואן, לפני הזמן הנקוב ועזרו לנו מבוקר ועד ערב לייצר את המוצרים שלנו"
עדי טולדאנו, מנהלת קהילות TOM ישראל
"מאנקי מייקרס תכננו, עיצבו וביצעו עבורנו עד כה, ארבעה מרחבי מייקרים. העבודה של מאנקי מייקרס הייתה מאוד מקצועית, משלב הייעוץ ועד לשלב היישום, תוך התמקדות בצרכי המשתמשים ומיצוי תקציבים מול צרכים. המרחבים סופקו בלוחות הזמנים המוסכמים ולשביעות רצונם הגבוהה של הלקוחות שלנו"
רועי גולדנברג, מנהל מיזם TOM
שקופית קודמת
שקופית הבאה

שאלות?

מתלבטים? תנו לנו לעזור